Obchodní podmínky

Objednání

Při objednávání zákazník uvádí úplnou a platnou adresu jak dodací, tak fakturační pokud se neshodují, aktuální e-mail a zvolit způsob dopravy a platby. Potvrzením a odesláním objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Vyřízení objednávky
Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím e-mailů. Prodávající odesílá tyto zprávy:

  1. automatické potvrzení o přijetí objednávky
  2. informaci o obdržení platby v případě hrazení převodem
  3. oznámení o odeslání zboží dopravci (Česká pošta)
  4. informace o objednávce připravené k vyzvednutí v případě osobního odběru

Odeslání zboží
Při platbě převodem začíná běžet expediční lhůta v okamžiku připsání částky na náš účet. Doba doručení je 7 dnů. Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození.  V případě objednání zboží, které momentálně není skladem může dojít k prodloužení lhůty až na 14 dnů.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Výmaz osobních údajů
Veškeré Vaše osobní údaje pokládáme za důvěrné a zavazujeme se neposkytnout je žádné třetí osobě.

Způsoby platby

Při volbě platby převodem bude zboží expedováno až po připsání požadované částky na náš účet. Platba musí být uhrazena do 14 dnů od vzniku objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována.

Hotově při osobním odběru
Objednané zboží si může zákazník vyzvednout po předchozí domluvě v sídle sdružení Nová rodina o.s. na adrese Pražská 610/19, 642 00 Brno (MČ Bosonohy). Nebo u našich obchodníků. Kontakty a  místa postupně doplníme.

Bankovním převodem
Po dokončení objednávky bude zákazníkovi zaslán e-mail se všemi údaji potřebnými k provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol).

Fakturou
Neziskovým organizacím či firmám po dohodě zasíláme zboží na fakturu se 14-ti denní splatností. Pokud máte zájem o zaslání zboží na fakturu.

Darovací smlouvou
Firmám či neziskovým organizacím po dohodě vystavíme Darovací smlouvu.

 Poštovné a balné

Poštovné účtujeme dle tarifu České pošty podle hmotnosti balíku. Balné neúčtujeme