Ondrášek: 2:0 pro radost

 

[nggallery id=11]

Ondra

Ondrášek na svět hodně spěchal. Po narození vážil něco kolem kila a dva měsíce si pobyl v inkubátoru. Vyrostl z něj silný kluk, kterého si všichni oblíbí přesto, že mu ze začátku moc nerozumí. Má rád přírodu, auta, tornáda a šneky.

Jsme brněnské sdružení, proto bylo téma na další list v kalendáři jasné:  Kometa Brno. Ondrášek umí bruslit, je vysoký, a tak nebude problém s dresem. Sehnat volné tři hodinky na ledě v hale Rondo není vůbec jednoduché, zvláště když se zrovna hraje mistrovství mládeže. V domluvený den jsme se sešli u Ronda. Jdeme na to! Pán nás lehce upozorní: „Led je flekatý, ale s tím si nějak poradíte.“ Jak vypadá flekatý led jsme netušili. Vcházíme do velké haly, po ledě jezdí jakási fréza a hobluje veškerý potisk z ledové plochy. Šok! Máme pár minut na rozmyšlenou. Všechno je připravené, díváme se na sebe s fotografem: Buďto teď, nebo nikdy. Vběhneme na led a zastavujeme frézu: „Tady prosím ne!“ Hájíme alespoň kousek ledu. Přichází Ondrášek i s rodiči. Máme málo času, musí to odsýpat. Rychle do šatny, vybrat ten správný gólmanský dres, nasoukat se do něj, brusle, chrániče, z Ondáška je najednou velký kluk. Ze šatny jdeme chodbou a do haly. Šup na led!  Aj, aj, vůbec to není tak jednoduché! Ondra je jednou tak velký, celý sešněrovaný, o volném pohybu se nedá mluvit. Zvládá  to však výborně, je přece brankář.

Místo focení: Kometa Brno (www.hc-kometa.cz)

Pokud by jste rádi přispěli konkrétně Ondráškovi, použijte:
číslo účtu 2100267860/2010 variabilní symbol 201311
Děkujeme!

Z výtěžku prodeje kalendářů bychom rádi dětem dopřáli krásný dárek. Pobyt u moře v italském
lázeňském městečku Grado. Tento týdenní výlet se uskuteční o prázdninách 2013. S dětmi pojedou samozřejmě i rodiče, kteří si zaslouží pěknou a poklidnou dovolenou.
Na pomoc s péčí o děti bychom rádi zajistili asistenta pro každou rodinu.
Velký dík za jakýkoli příspěvek, který nám pomůže s realizací.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *